Трещотка телескопічне різних розмірів Kraft&Dele kd10325

533 ₴
- Нет в наличии
- Код: kd10325
+380 (68) 766-42-96
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ТРІСКАВКА ТЕЛЕСКОПІЧНА

ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ ВИРОБУ
| позначка: | KRAFT&DELE |
| модель: | КД10325; КД10326; KD10327 |
| розмір: | 1/2";3/8",1/4", |
| Оберт: | ліво право |
| Кількість зубів: | 72T |
| Ваги: | 1 кг |
СКЛАД НАБОРУ:
• Телескопічна тріскачка
• Оригінальна упаковка
• Квитанція або рахунок

ОПИС ПРОДУКЦІЇ
ТРІСКАВКА ТЕЛЕСКОПІЧНА
ТЕЛЕСКОПІЧНА ТРІСКАВКА Kraft & Dele розміром 1/2", 3/8", 1/4", виготовлена з міцної хромованадієвої сталі, що гарантує високу міцність .
Оснащений храповим механізмом, що складається з 72 зубців , що блокують замок, нековзний замок забезпечує захоплення в руці.
Двостороння тріскачка забезпечує обертання за і проти годинникової стрілки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Стандарт |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип инструмента | трещотка (вороток с храповым механизмом) |
| Длина инструмента | 215 мм |
| Размер присоединительных головок | 3/8" |
- Цена: 533 ₴




