Все добре, але єдине що гайку пластикову на ручку оприскувача додаткову пропонуйте, якщо є в наявності, бо чоловік поки збирав перекрутив, та лопнула.
АНДРЕЙ М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все добре, дякую
Евгений Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дмитрий Ц.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дмитрий Ц.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Игорь П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Купив лебідку зі знижкою. Дуже гарна. Все якісно та швидко. Дякую.
Григорій В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Станіслав Ф.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сергій Л.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Взагалі товар прийшов і, навіть вдалося ним попрацювати... хвилин 15, потім прийшлося замовляти привідний ремінь, бо той що йшов в комплекті чомусь миттєво стерся... Замовив новий ремінь, почекав пару днів і тоді вже зміг працювати. Візуально сам рубанок відповідає опису, але комплектація, яка зазначена на сайті - ні. Кейс взагалі не той, що на зображенні і дуже низької якості. Навіть транспортування не витримав, комплектація в пазах не тримається, поставити рівно неможливо (бо всі ножки кейса помʼяті). Так що якщо хтось думає брати з кейсом чи без - я б вже з кейсом не взяв... Прийшлося кейс замовляти додатково... Сам рубанок на свою вартість нормальний, з мʼякими породами деревини порається нормально, але якщо трапляються сучки - оберти не тримає... Для побутового використання і невеликих обʼємів робіт підійде.
Все добре, але єдине що гайку пластикову на ручку оприскувача додаткову пропонуйте, якщо є в наявності, бо чоловік поки збирав перекрутив, та лопнула.
Все добре, дякую
Купив лебідку зі знижкою. Дуже гарна. Все якісно та швидко. Дякую.
Взагалі товар прийшов і, навіть вдалося ним попрацювати... хвилин 15, потім прийшлося замовляти привідний ремінь, бо той що йшов в комплекті чомусь миттєво стерся... Замовив новий ремінь, почекав пару днів і тоді вже зміг працювати. Візуально сам рубанок відповідає опису, але комплектація, яка зазначена на сайті - ні. Кейс взагалі не той, що на зображенні і дуже низької якості. Навіть транспортування не витримав, комплектація в пазах не тримається, поставити рівно неможливо (бо всі ножки кейса помʼяті). Так що якщо хтось думає брати з кейсом чи без - я б вже з кейсом не взяв... Прийшлося кейс замовляти додатково... Сам рубанок на свою вартість нормальний, з мʼякими породами деревини порається нормально, але якщо трапляються сучки - оберти не тримає... Для побутового використання і невеликих обʼємів робіт підійде.